fbpx

online kurz

NEJLEPŠÍ VARIANTA PRO MOJE DÍTĚ

vYBERTE ŠKOLU, Která VAŠE DÍTĚ PODPOŘÍ NA JEHO CESTĚ.

Chcete vybrat cestu, díky které se bude vaše dítě učit s radostí a nepřijde o vnitřní motivaci?

Pochybujete, že vaše spádová základka připraví děti na život v 21. století, ale alternativy jsou pro vás krok do neznáma?

Cítíte, že by vašemu dítěti bylo lépe v alternativní škole (doma), ale okolí vás od toho zrazuje a vy nemáte dost argumentů?

Potřebovali byste mít k dispozici někoho zkušeného, s kým se o výběru školy poradíte?

Pojďte prozkoumat svoje možnosti, osobnost svého dítěte a rozpustit strachy a vybrat tu nejlepší školu pro vaše dítě.

Během kurzu zjistíte:

💜 Jak moc se vaše hodnoty a životní styl potkávají s jednotlivými možnostmi alternativního vzdělávání.

💜 Jaká možnost bude nejlepší pro vaše dítě vzhledem k jeho zájmům a vrozeným potřebám. A která škola by naopak byla velkou výzvou pro všechny zúčastněné.

💜 Specifika jednotlivých pedagogických směrů a přístupů do hloubky. Zaměříme se na výzvy, které mohou přinášet a jak se na to dá dopředu připravit. 

💜 Jaké možnosti máte jako rodina, když chcete vyřešit co nejlépe praktické záležitosti, které se týkají výběru školy (dojíždění, školné, naše práce v případě individuálního vzdělávání, …).

Jak bude kurz probíhat?

 • Jedná se o online kurz ve členské sekci na webu bez podpory.
 • Po zaplacení kurzu dostanete přístup ke 4 videím se 4 tématy. Každé téma se dívá na výběr školy z jiného úhlu pohledu,  budu sdílet svoje (vlastní i zprostředkované) zkušenosti a vy budeme mít možnost ujasnit si, co jsou vaše priority a jak se to potkává s reálnými možnostmi.
 • Čekají nás témata: Hodnoty a životní styl, Osobnost dítěte, Výzvy pedagogických přístupů (montessori, waldorf, svobodné školy, komunitní školy, …), Praktické rady pro rodiče.
 • K dispozici dostanete pdfka s otázkami či drobnými úkoly, které vás provedou rozhodováním.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro rodiče, kteří už aktivně řeší výběr školy pro svoje dítě.
 • Pro rodiče, kteří si vybrali alternativní školu nebo způsob vzdělávání, ale stále mají pochybnosti.
 • Pro partnery, kteří se liší v názorech na výběr školy pro svoje dítě, a potřebují podpořit v hledání společné cesty.

Proč se nechat vést Karolinou?

 • Mám přes 24 let zkušeností s prací s dětmi v různých rolích, učila jsem na gymnáziu, vedla komunitní školku, jsem máma 4 kluků (2 domškoláků). 

 • První besedu pro rodiče o výběru školy jsem pořádala už v roce 2016. 

 • Dlouhodobě se zajímám o inovativní přístupy ve vzdělávání a alternativní pedagogické směry (waldorf, montessori, svobodné školy, komunitní vzdělávání aj.)

Reference:

Klára:

Kurz se skvěle poskládaný. Vše, co potřebujeme znát pro rozhodování, na jednom místě. Nejprve mi pomohl pomocí aktivit uvědomit si jak to mám já, moje hodnoty a v čem mi bude dobře. Následovalo zaměření se dítě - pomocí mnoha otázek jsme zjišťovali, jaké je naše dítě a do jaké školy se hodí/nehodí. Následoval podrobný popis jednotlivých druhů škol a směrů. Dozvěděli jsme se i mnoho praktických tipů. Když jsem si to všechno dala dohromady, jasně z toho vyplynulo, které vzdělávání je vhodné pro naše dítě i rodinu.

Bonusy ke kurzu :

Co vám ještě usnadní rozhodování?

Záznam z webináře "Kam s ním"

Záznam z webináře „Kam s ním“, vám umožní vracet se k základním informacím o možnostech vzdělávání v ČR.

7 tipů, jak začít dobře školní rok

Začátek je vždycky důležitý, zejména pokud děti čeká nějaká změna. Pojďte zahájit školní rok tak, aby plynule ta změna byla co nejplynulejší a všichni jste si to společně užili.

Online konzultace jako bonus ke kurzu

Do 31. 1. 2024 (nebo do vyčerpání kapacity míst pro tento typ konzultací) je součástí kurzu i 45 minutová online konzultace. S možností zarezervovat si ji do 30. 6. 2024.

Jaká je cena kurzu a kdy začíná?

 • Kurz budete mít dostupný po zaplacení.
 • Jeho součástí jsou 4 videa s tématy, otázky a úkoly, které vás provedou rozhodováním.
 • Přístup ke kurzu buderok.
 • Technické vybavení ke kurzu: Potřebujete počítač nebo mobilní telefon s přístupen na internet, možnost přehrávat videa a číst dokumenty ve formátu pdf, staženou aplikaci ZOOM, účet na Facebooku (V případě, že budete chtít využít podporu ve facebookové skupině).

Zvýhodněná cena:

970 Kč

Běžná cena:

1680

 •  
  • Upozornění v souladu s novou tzv. tlačítkovou novelou:

    

   • Z důvodu délky kurzu a toho, že dostanete přístup k obsahu kurzu dříve, než uplyne zákonná lhůta po odstoupení od smlouvy, potřebuji od vás souhlas s tím, že zaniká právo na odstoupení od smlouvy ve chvíli, kdy zpřístupním materiály. 
   • Také potřebuji souhlas s tím, že berete na vědomí, že během doby přístupu ke kurzu, nedochází k žádným aktualizacím obsahu kurzu.
Karolina Hornová